System IV 78+Dzięki najnowszej technologi Twoje mieszkanie pozostanie ciepłe zimą za sprawą bardzo niskiego współczynnika przenikalności cieplnej 0,5 W/m2*K. Jednocześnie zapobiegnie to przegrzaniu latem. Dodatkową ochronę zapewniają powłoki refleksyjne które odbijają nadmiar energii słonecznej. Dodatkowo odbita zostaje większość szkodliwego promieniowania UV chroniąc zarówno Twoją rodzinę jak i kolory wyposażenia domu.

Zalety

 • szerokości profilu: 92 mm
 • Drewno klejone 3-warstwowo
 • Okucia MACO- Multi-matic
 • Zestaw szybowy U=0,8 W/m2K
 • Termookapnik
 • Aluminiowa osłonka dolnego ramiaka skrzydła
 • Ekologiczne wodoodporne lakiery
 • Pełna gama szprosów

 

 

 

 

Możliwość instalacji pakietu 3-szybowego zapewniającego doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

 

Trzy uszczelki po zetknięciu ze sobą tworzą dwie komory powietrzne, dodatkowo izolując pomieszczenie. Umożliwiają jednocześnie wolną wymianę wstępnie ogrzanego powietrza.

Termookapniki zabezpieczają ramę okienną przed działaniem wilgoci z zewnątrz. Odprowadzając wody opadowe poza ramy okienne, chronią całość konstrukcji przed zawilgoceniem.

Konstrukcja zespolona wykonana z drewna klejonego 3-warstwowo. Profil okienny jest łączony w taki sposób, aby naprężenia wewnętrzne powstające w drewnie znosiły się wzajemnie, a drewno pozostawało niezmienione mimo działania warunków atmosferycznych.

 

 

 

Nasze okna malujemy wysokiej klasy lakierami firmy Gori, bądź dowolnym kolorem z palety RAL.
Dostępne jest również malowanie dwukolorowe (RAL/RAL, RAL/Lazur).
     
 • Klamki

Proponujemy klamki w kilku wersjach kolorystycznych (białe, brązowe, srebrne i stare złoto), standardowo wyposażone w blokadę błędnego położenia, jak również klamki z zamknięciem na klucz.

Klamki w oknach drewnianych

  • Termookapniki

Termookapniki w oknach drewnianych pełnią funkcję zabezpieczającą ramy okienne przed czynnikami atmosferycznymi. Odprowadzają wody opadowe poza ramy okienne, chroniąc całość konstrukcji przed zawilgoceniem. Oferujemy termookapniki w kolorze białym, brązowym, srebrnym, złotym i oliwkowym.

Termookapniki w oknach drewnianych

  • Okucia okien drewnianych

Okucia to jeden z najistotniejszych elementów w budowie okna - pozwalają na ich swobodne otwieranie, uchylanie, a także obracanie na osi pionowej lub poziomej. W naszych oknach stosujemy okucia obwodowe firmy Maco, które umożliwiają - dzięki odpowiedniemu wypozycjonowaniu klamki - rozszczelnienie okna. Zapewnia to stały dopływ powietrza do pomieszczenia, co zapobiega skraplaniu się pary wodnej w jego wnętrzu. W przypadku montażu, okucia Maco stanowią doskonałe rozwiązanie dzięki obróbce na luźnym ramiaku, regulacji 3D oraz symetrycznemu obrazowi wierceń. Dodatkowe korzyści to możliwość pracy z węższymi profilami, jak również wysoka funkcjonalność i żywotność dzięki pokrywającej zawiasy, odpornej na ścieranie, powłoce z tworzywa i zintegrowanemu hamulcowi otwarcia. Dodatkową opcją dla Klientów jest możliwość montażu okuć antywłamaniowych.

Certificate of the product characteristic No. CV-13-851/Z